Kde najdete relaxační centrum Lazebník?

Kde najdete relaxační centrum Lazebník?

Relaxační a školící centrum Lazebník najdete v prostorách psychologické poradny a meditačního centra na ulici Divadelní 14 / Jiráskova v  Novém Jičíně. Centrum je umístěno v rohové budově na křižovatce ulice Divadelní a Jiráskova. Vchod je z ulice Jiráskova po několika schodech do suterénu a je výrazně prosklený. Pro orientaci, ulice Jiráskova vede okolo relaxačního centra a končí před Gymnáziem Nový Jičín.

Základní orientační body:
ulice Divadelní  - Divadlo Nový Jičín
ulice Jiráskova   - Gymnázium Nový Jičín

SOUŘADNICE WGS-84:
Severní šířka:      N 49° 35´ 32.00¨
Východní délka: E 18° 00´ 20.00¨

 

PŘÍJEZD AUTOBUSEM, VLAKEM, PĚŠKY

Od autobusového nádraží, vlakového nádraží stanice město Nový Jičín

Od vlakového nebo autobusového nádraží Nový Jičín jděte přímo na náměstí
v Novém Jičíně, pak kolem radnice k Beskydskému divadlu. Po Divadelní ulici dále pokračujete směrem ke stadionu Nový Jičín a na křižovatce ulice Divadelní
a Jiráskova najdete relaxační centrum v rohové budově v suterénu přístupném
z chodníku ulice Jiráskova.

PŘÍJEZD AUTEM

Ze směru Valašské Meziříčí - Hodslavice - Nový Jičín

Přijíždíte do Nového Jičína, projedete první kruhový objezd a na druhém kruhovém objezdu odbočíte doleva směrem k objezdu náměstí, pak stále rovně nahoru a u budovy Základní školy Tyršova doprava a pak doleva k Beskydskému divadlu. Po Divadelní ulici pokračujete směrem ke stadionu Nový Jičín a na křižovatce ulice Divadelní a Jiráskova najdete relaxační centrum v rohové budově v suterénu přístupném z chodníku ulice Jiráskova. Parkovat můžete na celé ulici Divadelní a bez omezení na ulici vedoucí ke stadionu, případně na ulici Jiráskova.

Ze směru od Hranic, sjezd u Hypernovy v Novém Jičíně

Přijíždíte po dálnici Hranice-Nový Jičín-Ostrava. U benzínové čerpací stanice Slovnaft, (za ní je areál Hypernovy) odbočíte doprava směr centrum Nový Jičín. Silnicí od Hypernovy sjíždíte dolů do Nového Jičína, cestou míjíte hlavní budovu Visteonu. Na kruhovém objezdu u nákupního centra Tabačka odbočte doleva směrem na centrum Nového Jičína, pak rovně přes kruhový objezd u ČSOB a na dalším kruhovém objezdu u Bašty městského opevnění odbočíte doprava, směrem k objezdu náměstí, po něm rovně nahoru a u budovy Základní školy Tyršova doprava a pak doleva k Beskydskému divadlu. Po Divadelní ulici pokračujete směrem ke stadionu Nový Jičín a na křižovatce ulice Divadelní a Jiráskova najdete relaxační centrum v rohové budově v suterénu přístupném z chodníku ulice Jiráskova. Parkovat můžete na celé ulici Divadelní a bez omezení na ulici vedoucí ke stadionu, případně na ulici Jiráskova.

Ze směru od od Ostravy, Nový Jičín, Olomouc
Vozidlem jedete po trase Ostrava, směr Nový Jičín, Hranice, Olomouc. První sjezd do Nového Jičína je za benzínovou čerpací stanicí LUK OIL, (vlevo přes silnici vidíte areál hypermarketu Albert). Odbočíte na sjezdu doprava směr centrum Nový Jičín, Valašské Meziříčí. Sjedete dolů po silnici až na kruhový objezd u supermarketu Tabačka, který budete mít po pravé straně. na kruhovém objezdu pojedete doleva do centra města. Projedete rovně dalším kruhovým objezdem u supermarketu Albert (po pravé straně je vidět ČSOB) a na dalším kruhovém objezdu u Bašty městského opevnění odbočíte doprava, směrem k objezdu náměstí, po něm rovně nahoru a u budovy Základní školy Tyršova doprava a pak doleva k Beskydskému divadlu. Po Divadelní ulici pokračujete směrem ke stadionu Nový Jičín a na křižovatce ulice Divadelní a Jiráskova najdete relaxační centrum v rohové budově v suterénu přístupném z chodníku ulice Jiráskova. Parkovat můžete na celé ulici Divadelní a bez omezení na ulici vedoucí ke stadionu, případně na ulici Jiráskova.

LETECKÁ DOPRAVA

Letiště Leoše Janáčka Ostrava, silnice od Ostravy směr Nový Jičín, Olomouc
Vzhledem k tomu, že část našich klientů využívá možností letecké dopravy, nabízí se možnost přiletět na Letiště Leoše Janáčka Ostrava a pak pokračovat v cestě autobusovou dopravou Letiště - Nový Jičín a nebo využít možnosti pronájmu vozidel na letišti, případně služeb TAXI. Vozidlem jedete po trase směr Nový Jičín, Hranice, Olomouc. Tato cesta je z ostravy a tedy se řídíte stejnými pokyny jako na cestě Ostrava - Nový JIčín - Olomouc.