Ájurvédská masáž Harmony

Ájurvédská celotělová masáž Harmony
(3. stupeň ájurvédských masážních technik)

Celotělová ájurvédská masáž Harmony pracuje s harmonizací energetických drah na těle a k tomu používá dlouhých plynulých tahů vedených přes celé tělo od hlavy k patě. Při masáži se využívá síla horkých přírodních esenciálních olejů. Tyto techniky navozují hlubokou relaxaci a jsou mimořádně silným smyslovým zážitkem. Dochází při ní k aktivaci samoléčivých sil organizmu. Při masáži se používají ájurvédské masážní techniky a hlavní důraz je položen do pomalých plynulých tahů a energetických kruhů, které umožní masírovanému stav hluboké relaxace. Touto masáží lze zlepšit i kloubní potíže obnovením přirozeného uspořádání tělesné stavby, při níž se uvolní svaly a šlachy.

Masáž se provádí jako celotělová na volné tělo a je vhodná pro lidi, kteří již prožili některé z ájurvédských masáží nebo některou z aroma masáží.
Není vhodná jako první masáž v životě.
 

CENÍK PROCEDUR:

Procedura                   Poznámka Ovlivňuje Doteky na tělo Plánovaná doba pobytu v RC
(trvání procedury)
Cena      
ÁJURVÉDSKÁ
CELOTĚLOVÁ MASÁŽ
HARMONY

pouze celotělová

JEDEN MASÉR

vzácné oleje

(3. stupeň ájurvédských masážních technik)

tělo
mysl
ducha
lymfatický systém

hluboká relaxace

emoce

jené
hladivé
tlakové
hřejivé
1,5 hodiny pobytu
(více jak 1 hodina masáže)
500,-Kč

Jsme plátci DPH. Koncové ceny ceníku jsou uvedeny s DPH.

Pro pro Vaše pohodlí a pocit bezpečí si prosím přineste vlastní domácí obuv (papuče, nazouváky, trepky ...) a župan (nebo jiné lehké oblečení) pro pohyb v odpočívárně a společných prostorách relaxačního centra.

 

Rejstřík:
Áyurvéda, Ájurvéda, Ayurvéda, Ajurvéda, Ayurveda, Ajurveda, áyurvéda, ájurvéda, ayurvéda, ajurvéda, ayurveda, ajurveda, Áyurvédské masáže, Ájurvédská masáž, Ayurvédské masáže, Ajurvédská masáž, Ayurvedské masáže, Ajurvedská masáž, áyurvédské masáže, ájurvédská masáž, ayurvédské masáže, ajurvédská masáž, ayurvedské masáže, ajurvedská masáž, parní bylinná lázeň BYLINKA, parní bylinná sauna Bylinka, parní bylinná lázeň Balobab, parní bylinná sauna Balobab, parní napařování, parní inhalace, bylinná inhalace, bylinné napařování, infrasauna SALUS, infračervený termální systém, aromaterapie